Kostýmy pro dospělé


větrník

Větrník (Princ a Večernice) – kostým je z měkkého pružného úpletu. Jedná se o overal, vzadu na zip s balonkovými krátkými kalhotami. Součástí kostýmu je čelenka a berla s pravými pavími pery a punčocháče
Velikost: 50-56
Cena za vypůjčení: 200Kč

kostým Šípková Růženka

Šípková Růženka – krásné saténové šaty. Živůtek a rukávy zdobeny stříbrnými ornamenty, rukávy zakončené kloboukovou gumičkou a krajkou. V pase široký pásek uvázatelný vzadu na velkou mašli. Součástí kostýmu je  obručová spodnička, a věneček.
Velikost: 36-38
Cena za vypůjčení 180Kč

kostým pro Sluneční princeznu od slunečníka

Sluneční princezna (Princ a Večernice) – šaty jsou vhodné ke kostýmu Slunečníka. Krásné zlaté šaty vzadu na zip jsou z nemačkavého materiálu, živůtek a vrchní sukně je z organzy se zlatými ornamenty. Součástí kostýmu je obručová spodnička, a štrasová korunka (nejsou na fotografii).
Velikost: 42
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým pro Měsíční princeznu od měsíčníka

Měsíční princezna (Princ a Večernice) – šaty jsou vhodné ke kostýmu Měsíčníka. Krásné bílé šaty jsou z nemačkavého materiálu, vzadu na zip. Živůtek je zdoben organzou se stříbrnýmy ormanenty. Součástí kostýmu je obručová spodnička, a štrasová korunka (nejsou na fotografii). 
Velikost: 40-42
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým pro Větrníkovou princeznu od větrníka

Větrníková princezna (Princ a Večernice) – šaty jsou vhodné ke kostýmu Větrníka. Krásné azurové šaty jsou vzadu na zip. Sukně je z lehkého sametu a živůtek je zdoben organzou s modrými ornamenty. Součástí kostýmu je obručová spodnička, a štrasová korunka (nejsou na fotografii).
Velikost: 40-42
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým Poseidon

Poseidon – Bůh a vládce všech moří. Kostým je z bílého saténu na jedno rameno a azurově modrého lehkého sametu zdobeného zlatými leonskými prýmky. Součástí kostýmu je krásný zlatý trojzubec.
Velikost: 48 – 54 (střih je poměrně široký a volný -vhodnější na menší postavu)
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým bohyně Héra

Héra – bohyně manželství a zrození. Saténové šaty empírového střihu, pod prsy jsou šaty přestřižené. Spodní okraj je zdoben leonským prýmkem a na předním díle je nakreslen zlatý páv. Součástí kostýmu je zlatá čelenka, a (nejsou na fotografii).
Velikost: 38-42
Cena za vypůjčení: 150Kč

kostým bůh Áres

Áres – bůh války a všeho zla. Tento kostým je vyroben z celoflitrové stříbrnošedé látky. Je vhodná spíše pro vyšší a hubenější postavu. Pod imitací brnění je krátká bílá saténová sukýnka, která je v pase na gumu. Součástí kostýmu je římská přilba s pravým peřím a velký stříbrný štít.
Velikost: 48
Cena za vypůjčení: 150Kč

kostým Herkules

Herkules – kostým  je  jako  stvořený  pro  Vašeho  hrdinu – jsou to  pánské  šaty (z lehce pružného matetiálu)  , které   mají   dvoubarevnou  spodní   část  a   vrchní   díl  má   vytvarované  prsní  a  břišní  svaly . Vzadu   modrý  azurový   saténový  plášť ,   součástí  kostýmu   je   pásek   a   zlatý    meč.
Velikost: 48
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým Asterix

Asterix – nepostradatelný kamarád Obelixe. Kostým se skládá z červených kalhot dole na gumičku, vesty bez zapínání, pásku a charakteristické přilby s křídly. Kostým je vhodný pro středně vysokou a spíše hubenější postavu, součástí kostýmu je knírek (není na fotografii).
Velikost: 48-50
Cena za vypůjčení: 150Kč

kostým Obelix

Obelix – nepostradatelný kamarád Asterixe. Široké pruhované kalhoty krásně schovají polštářek který je na břiše pro navození dojmu velkého obelixova pupíku. Ozdobou je široký vyšívaný pásek. Součástí kostýmu je přilba s copy a oranžový knír na gumičky (není na fotografii).
Velikost: 52-56
Cena za vypůjčení: 150Kč

kostým Druid Panoramix

Druid Panoramix – kostým  je   velmi   volný a proto je vhodný pro jakoukoli postavu.  Bílá dlouhá  tuniková košiie  s širokými zvonovými  rukávy  a sametová  pelerína  okolo  krku  na šňůrku. Součástí  kostýmu   může být i paruka (na  obrázku  je  jiná).
Velikost: 48-56
Cena za vypůjčení: 120Kč

kostým Gaius Bonus

Gaius Bonus – kostým velitele římských legií se skládá z bílé košilové tuniky volného střihu s krásným sametovým pláštěm který je po obvodu zdoben římskými motivy. Vínová obloučková sukně je vzadu na knoflík. Součástí kostýmu je přilba s pravým peřím a meč.
Velikost: 52-56
Cena za vypůjčení: 190Kč

kostým Gaius Julius Ceasar

Gaius Julius Ceasar – kostým římského  panovníka se skládá z bílé košilové  tuniky užšího střihu a krásným dlouhým sametovým pláštěm který je  po obvodu zdoben římskými  motivy. Hnědá  obloučková sukně  je vzadu na knoflík. Součástí kostýmu  je  vavřínová plastová  čelenka a meč.
Velikost: 48 (spíše na hubenější postavu)
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým Kleopatra

Kleopatra – svůdná a krásná egyptská královna. Její šaty  jsou ze zlatavě vyšívané  slotery a  zdobeny flity  po celé ploše. Pásek  je  na  suchý  zip. Součástí kostýmu  je  zlatá plastová  čelenka s kobrou, naušnice, náhrdelník  a  náramky   (nejsou  na  fotografii)
Velikost: 38-40
Cena za vypůjčení: 150Kč

kostým Vodník

Vodník – tento  barevný kostým je skládá z fraku, který má  na zadním díle ozdobný červený dragoun na dva knoflíky. Kalhoty jsou lehce pod kolena, cylindr s mašlemi a kopretina na klopě jsou spolu s vodnickou fajfkou (není na fotografii) nedílnou součástí kostýmu.
Velikost: 52
Cena za vypůjčení 200Kč

kostým Klaun

Klaun – pánský overal vzadu na dlouhý zip pro pohodlně oblékání. Kostým  je z měkkého a hebkého sametu, okolo krku, rukou a nohou na kloboukovou gumičku  pro  dojem kanýrků.
Velikost: 48-56  (střih vhodný i  pro  silnější  plnější  postavu i  s větším bříškem)
Cena za vypůjčení: 150Kč

Klaun

Kostým Klaunice se skládá z bavlněných šatů na boku se zipem, motýlka na gumičce okolo  krku, střapaté paruky a molitanového červeného nosu-možnost vypůjčení pruhovaných podkolenek nebo pruhovaných silonek. možnost vypůjčení červené buřinky                               Velikost 42                               cena za vypůjčení 150.-Kč

Šašek

Kostým Šašek se skládá ze samet velurového overalu, který má vepředu dlouhý zkrytý zip, ozdobného špičatého límce a trojrohé čepky rukávy i nohavice jsou zakončeny gumičkou      velikost UNI  overal je poměrně široký             cena za vypůjčení: 180.-Kč

kostým Santa Claus

Santa Claus (žena) –  Flaušový kostým partnerky Santa Clause.  Šaty  jsou vzadu   na  dlouhý  zip. Nedílnou  součástí  kostýmu je pásek a čapka, která  je  společně  s límečkem,  rukávy a spodním okrajem  šatů  lemovaná umělou  kožešinou.
Velikost: 38
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým Santa Claus

Santa Claus – kostým  je z červeného mikro flauše, široké   kalhoty  v  pase  na gumu, kabátek  se  zapínáním  na  suchý  zip,  součástí  kostýmu je  černý flaušový  pásek  na  suchý  zip (není     na fotografii),  čapka  a  bílá paruka  s vousy.
Velikost: 50-56 (vhodné pro  postavy s bříškem)
Cena za vypůjčení: 200Kč

kostým Král Hyacint

Král Hyacint – z pohádky Arabela, kostým se skládá z pánské haleny, která má vzadu pelerínu, širokého zlatě zdobeného pásku, šerpy přes rameno, kalhot, které jsou v pase na gumu, královské koruny a papírového skládaného límce (okruží).
Velikost: 50-52
Cena za vypůjčení: 190Kč

kostým královna

Moudrá královna (Arabela) – manželka krále Hyacinta – kostým z bílého svatebního saténu.Halenka má vzadu zapínání na knoflíky, rukávy jsou nadýchané ozdobené leonskými prýmky, sukně zdobená zlatými kytičkami  je na gumu. Součástí  je štrasová korunka a papírový skládaný límec
Velikost: 42-44
Cena za vypůjčení: 200.-Kč

kostým princezna Arabela

Princezna Arabela – krásné  šaty s dlouhou  zlatě  vyšívanou  vlečkou  jsou vzadu  na  zip, v  úrovni  pod  rameny  je suchý  zip pro  připevnění  krajkového límce  s  kosticemi. Součástí  kostýmu je  tylová  spodnička, štrasová  korunka a  bílé střevíčky  velikost 3-4
Velikost:  38-40
Cena za vypůjčení: 180Kč

Princezna Xenie-princesové šaty s bohatými rukávy, mírně snížený pas, v zadu dlouhý zip, přední okraje vrchní sukně zdobeny bílými perličkami,bílá sukně z bílé vyšívané madeiry,  součástí je šperk a korunka              velikost: 42                        cena za vypůjčení : 220.-Kč

Princ Villibald (Arabela) kostým se skládá z 3/4 kalhot vzadu na gumu ,saténové kočile s velkým límcem,vyšívané vesty, bohatě zdobeného kabátu, klobouku s pštrosím perím  a návleků na boty,             Velikost 50-54                      cena za vypůjčení 250.-

Vel

v

kostým Rumburak

Čaroděj Rumburak (Arabela) – detailně vypracovaný kostým se skládá z pánské bohatě zdobené haleny, kalhot s délkou po kolena  v pase na gumu, krásným kloboukem s imitacemi kostí, černá široká pelerína je u krku na šňůrku a papírový skládaný límec (okruží).
Velikost: 48 (spíše na hubenější postavu)
Cena za vypůjčení: 200Kč

kostým Vigo

Čaroděj Vigo (Arabela) – pánský volný overal je vzadu na knoflíky, bílé  široké  rukávy jsou pomocí kloboukových gumiček nadýchané, černá  dlouhá  široká  pelerína je u krku na šňůrku, sametová čepka  s  netopýrem  nemůže  chybět  a součástí  kostýmu  je  knírek a  papírový skládaný  límec  (okruží).
Velikost: 50-56
Cena za vypůjčení: 200Kč

kostým červená Karkulka

Červená Karkulka – kostým  se  skládá z krátké  sukně  nad kolena  která  má  v pase   gumu, bílé  zástěrky  vzadu  na mašli, červené  vestičky  bez  zapínání, proutěného  košíčku   a  červeného kloboučku  na  širokou bílou mašli. 
Velikost: 40-46 (kostým vhodný i pro silnější postavu).
Cena za vypůjčení: 130Kč

kostým Babička

Babička – kostým se může hodit k červené karkulce. Sukně v pase na gumu a zástěra s velkými nadýchanými kapsami, bílá halenka se šátkem přes ramena a klobouček (jaký dříve nosívaly babičky) na gumičku který tvoří krásný volánek.
Velikost: 42-48
Cena za vypůjčení: 100Kč

kostým princezna Večernice

Večernice (Princ a Večernice) – krásné dlouhé  modré šaty se stříbrným glitrovým prachem, živůtek nařasený gumičkami  je zdoben  flitry a nadýchané rukávy jsou z modré organzy s  ornamenty. Součástí kostýmu je štrasová korunka, náhrdelník (není na fotografii).
Velikost: 38-44
Cena za vypůjčení: 150Kč

kostým princ Velen

Princ Velen (Princ a Večernice) – zachránce Večernice – má leonskými  prýmky  bohatě   zdobenou  pánskou  halenu   se   středně  dlouhou pelerínou  a  nadýchanými  rukávy. Kalhoty  jsou  pod  kolena  v  pase  na gumu. Součástí  kostýmu  je  pásek, meč  a  pánský  klobouček   s pravým perem.
Velikost: 48-52
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým Slunečník

Slunečník (Princ a Večernice) – kostým  z  pohádky  Princ  a  Večernice – pánský   overal  vzadu  na   dlouhý   zip .Zlatavý  overal  s    balonkovými   kalhotami   a nadýchanými   rukávy.  Součástí  je   krásná   třpytivá  sluneční berla a zlatá  sluneční plastová  maska na   hlavu   vzadu s gumičkou. punčocháče
Velikost: 48-52
Cena za vypůjčení: 200Kč

kkostým Měsíčník

Měsíčník (Princ a Večernice) – kostým z pohádky Princ a Večernice – pánský overal vzadu na dlouhý zip. Stříbrnošedý overal s balonkovými kalhotami a nadýchanými rukávy. Součástí kostýmu je měsíční berla ,měsíční čelenka s malým třpytivým měsíčkem a šedo stříbrné silonkové punčocháče
Velikost: 48-52
Cena za vypůjčení: 200Kč

kostým Šípková Růženka

Šípková Růženka – dlouhé šaty vzadu na zip pro snadné oblékání – živůtek je v kombinaci se saténem. Sukně z vyšívaného damašku, rukávy nabírané kloboukovou gumičkou pro dojem nadýchanosti. Součástí kostýmu je obručová spodnička a růžový věneček.
Velikost: 38
Cena za vypůjčení 180Kč

kostým princ Jaroslav

Princ Jaroslav – pánské sako s velkým bílým límcem bohatě zdobený zlatými leonskými prýmky, kalhoty se zlatým lampasem na bocích jsou pod kolena a v pase na gumu. Široká šerpa přes rameno je zlatě ozdobená a součástí kostýmu je i kord. Samozřejmostí je černý klobouk s modrou portou a pravými pštrosími pery.
Velikost: 48
Cena za vypůjčení 200Kč

kostým princezna se zlatou hvězdou na čele (princezna Lada)

Princezna se zlatou hvězdou na čele – šaty pro princeznu Ladu jsou z vyšívaného damašku v kombinaci se zeleným třpytivým úpletem, mají krátké balonkové rukávy dole na gumičku. Myší kožíšek s kapucí je u krku na šňůrku. Součástí kostýmu je nalepovací hvězda na čelo, korunka a obručová spodnička.
Velikost 38-40
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým princ Radovan

Princ Radovan (Princezna se zlatou hvězdou) – pánský overal zdobený zlatými prýmky s bílým vyšívaným odepínacím límcem a  balonkovými kalhotami je vzadu na dlouhý zip,vnitřní rukávy jsou z pružného úpletu vrchní rukávy jsou klasické hlavicové .součástí kostýmu je zdobený pásek a meč.
Velikost: 48-52
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým Král Kazisvět

Král Kazisvět (Princezna se zlatou hvězdou) – pánský černoterakotový overal s balonkovými kalhotami je vzadu na dlouhý zip.hlavicové rukávy s atypickými cípy nebrání volnému pohybu.součástí kostýmu je přilba, pásek, meč , náhrdelník a neodmyslitelná je i zrzavý pánská paruka,možnost půjčení černých nadkolenek
Velikost: 52-54
Cena za vypůjčení: 200Kč

kostým Rumcajs

Rumcajs – pánský kostým známého loupežníka, kalhoty jsou mírně pod kolena v pase s poutky pro pásek, halena je široká se zubatými rukávy a vesta bez zapínání. Součástí kostýmu je klobouk a bambitka.
Velikost: 52-56
Cena za vypůjčení: 170Kč

kostým princ od Popelky

Popelčin princ – princ od Popelky má světlý pánský overal s balonkovými kalhotami a všitou  pláštěnkou. Je vzadu  na zip – pro snadné oblékání. Rukávy jsou nadýchané a součástí kostýmu je pánský čepec. 
Velikost: 48-52
Cena za vypůjčení: 180Kč

kostým Popelka

Popelka – šaty pro Popelku jsou  bílé, široké rukávy jsou zdobeny flitrovými proužky, živůtek je nařasený gumičkami a zdobený leonskými  prýmky. Součástí kostýmu je štrasová korunka a spodnička
Velikost: 40-44
Cena za vypůjčení: 150Kč

kačka daisy

Kačka Daisy – kostým Daisy je profesionálně vypracovaný se všemi detaily, ťapky na nohy, bílé rukavice, halenka, leginy a velká hlava. Součástí kostýmu je růžový košík na sladkosti.
Velikost: UNI  
Cena za vypůjčení 300Kč
POZOR – pokud si vypůjčíte oba maskoty cena je 500Kč za oba!

kačer donald

Kačer Donald – kostým Donalda je profesionálně vypracovaný se všemi detaily, ťapky na nohy, bílé rukavice, pánská halena, leginy a velká hlava.
Velikost: UNI
Cena za vypůjčení 300Kč 
POZOR – pokud si vypůjčíte oba maskoty cena je 500Kč za oba ( v kostýmech Donaldů se nedá sedět!)

kostým Bohyně Afrodité

Afrodité – bohyně krásy a lásky, kostým je na velmi štíhlou postavu. bílé saténové šaty na jedno rameno jsou pod prsy přestřiženy a zdobeny širokou zlatou bortou, součástí kostýmu je zlatý vavřínový věnec, náramky a náušnice.
Velikost: 36-38
Cena za vypůjčení: 150Kč

apolloon

Apollon – bůh slunce, jednoduchý kostým který se skládá pouze ze sukně v pase na gumu. Přední část je zdobena zlatými prýmky. Součástí kostýmu je náhrdelník se sluncem a zlatá lyra. Velikost: 48-54 Cena za vypůjčení: 80Kč

kostým bohyně athéna

Athéna – bohyně moudrosti. Bílé saténové šaty jsou pod prsy zdobeny flitry a mají  ozdoby na ramenou. Dolní kraj zdoben římskými ornamenty. čelenka, luk, sova, náušnice a náhrdelník.
Velikost: 40-44
Cena za vypůjčení: 150Kč

cestovní plášť z pohádky Arabela

Cestovní plášť.hebký cestovní plášť je jako vystřižený z pohádky Arabela.je opravdu hodně široký a to jen díky kruhovému střihu zapínání na jeden velký knoflík u krku.velikost: uni                              cena za vypůjčení:120.-Kč

 

Vřískot

Vřískot– kostým se skládá z volné kapie s kapucí a plastovou maskou.velikost: 50-56 cena za vypůjčení 180.-Kč

klaun Killer

Kostým Klauna Killer je volný overal ze samet-veluru,okolo rukou a nohou je klobouková gumička.Součástí kostýmu je gumová maska možno zapůjčit i velkou dřevěnou palici velikost 50-56 cena za vypůjčení: 180.-Kč

Pirát

Kostým Piráta se skládá z bílé saténové rozhalenky,dlouhé černé vesty,7/8 černých   nebo šedých kalhot,návleků na boty, barevné  šerpy, klobouku s lebkou a mačety. velikost:50-56 cena za vypůjčení : 180.-Kč

Pirátka

Kostým Pirátky se skládá, z krešované pružné halenky,která se dá stáhnout pod úroveň ramen, krešované sukně se širokým úpletovým pasem, kožené vesty na šněrování. pásku, mošničky a bot       velikost 42-46                           cena za vypůjčení: 180.-Kč

Mušketýr

Kostým Mušketýr –  se skládá z bílé saténové halenky s velkým límcem ozdobeným širokou krajkou,černými 7/8 kalhoty,červeného tabardu černým kloboukem s pravým pštrosím perem a návleky na boty.součástí může být i kord. velikost: 48-56         cena za vypůjčení je 210.-Kč

Čert

Čert– kostým se skládá z kožešinových chlupatých kalhot a kožešinové bundy.kalhoty i budna jsou vypodšívkovány.Materiál je vysoce kvalitní umělá kožešina s 6cm dlouhým chlupem Součástí je dlouhá paruka, čelenka s rohy a kovový řetěz.                                    velikost48-56                                     cena za vypůjčení : 260.-Kč

 

čert

Čert- kostým   se   skládá   z kožešinových černo-hnědých chlupatých kalhot ,které mají vzadu ocásek hnědé chlupaté   vesty. semišového  nátělníku. Součástí   kostýmu je černá paruka, čelenka  s   červenými  rohy a řetězu   velikost48-56                          cena za vypůjčení : 220.-Kč

mikuláš

Kostým Mikuláše– dlouhá tunika zakončená  štykováním, vrchní červený díl je lemován zlatými  prýmky a dominantou je třpytivý kříž. Mitra (čepice) je lemovaná zlatými prýmky .Součástí je paruka s vousy,berla a rukavice. Velikost 50-56                cena za vypůjčení 220.-Kč

anděl

Kostým Anděla-krásná  široká  tunika  z  bílého saténu,spodní  okraj  zdoben krajkou a okolo krku bílé  štykování,rukávy ozdobeny  dvěma  řadami zlatých  prýmků –  Součástí kostýmu  je  paruka , zlatá nalepovací  hvězda  na  čelo a  velká  křídla  s peřím velikost 40-48                       cena za vypůjčení 220.-Kč

 

shrek

Kostým Shreka– dlouhé hnědé kalhoty z namečkavého materiálu  v pase na zip a vzadu v pásku dírková  guma pro  variabilitu  obvodu. Bílá košilová tunika u krku šňůrka  zavázání, krátká kožešinová vestička v hnědé barvě  na šněrování.  Součástí kostýmu je gumová maska Velikost 50-56  cena za vypůjčení: 200.-Kč

fiona

Kostým Fiona – Krásné zelené saténové šaty- živůtek je princesového střihu na středu zbobený glitrovou organzou. Výstřih a snížený pas je lemován zlatými leonskými prýmky.Součástí kostýmu je paruka      Velikost 40                             cena za vypůjčení 180.-Kč

doktor

Kostým Doktora – tento kostým se skládá -z bílého  doktorského  pláště,doktorských  dlouhých   kalhoty / doktorské kraťasy(dle Vašeho výběru), fonendoskopu  a čelního zrcadla velikost 50-56         cena za vypůjčení 150.-Kč

farář

Kostým Faráře je z nemačkavého černého materiálu- skládá se z dlouhého  princesového   pláště s pelerínou přes ramena,bílého saténového pásu s třásněmi farářské čapky a náhrdelníku s křížkem velikost:52-54                      cena za vypůjčení 180.-Kč

Kostým Jeptiška. Volné široké černé šaty ,tento ,,áčkový,,střih zakryje jakoukoli nedokonalost Vaší postavy, Součástí je šátek na hlavu jehož bílá část pruží a přizpůsobí se obvodu hlavy samozřejmostí je plastový velký kříž velikost 46-56             cena za vypůjčení :150.-Kč

kuchař z pohádky

Kostým Kuchaře  z  pohádky Princezna  se  zlatou hvězdou na  čele  se skládá z komínové   čepice ,  kalhot zástěry  s  řádem myšího kožíšku , řádem  zlaté   šunky , řádem  zlaté   vařečky  a  bílého nátělníku. Zástěra  má  na bocích  nastavitelné   zapínání     velikost 48-52 cena za vypůjčení 150.-Kč

Bavorské děvče

Kostým Bavorské děvče je z lehkého materiálu.V  zadním  díle  všitý dlouhý  zip.Šaty  mají  malou zástěrku všitou napevno v pase.šněrování pod prsy díky jemuž se dá regulovat obvod hrudníku -všitá halenka se spadlými rameny zakončená  tenkými gumičkami .Velikost 40-42 cena za vypůjčení 150.-Kč

Morticia Addams

Kostým Morticia Addams .Jedná se o  šaty vzadu na zip na zd prodloužené a dělají dojem vlečky.materiál je příjemný na omak a krásně pružný – Součástí kostýmu je dlouhá černá paruka.Velikost:42 cena za vypůjčení :180.-Kč

Gomez Addams

Kostým Gomez Addams-saténová košile u krku na vázačku ,dlouhé rukávy s elegantními francouzskými manžetami ,kalhoty na gumu vestička  na knoflíky. velikost 50-54 cena za vypůjčení: 200.-Kč

Baron / Kníže

Kostým Barona /Knížete se skládá z kabátce,saténové košile s dl.rukávy zakončeny gumičkou .krajkové fiží  a 3/4 kalhoty + červeného klobouku ,součástí mohou být i červené přezky na boty Velikost 54 cena za vypůjčení:220.-Kč

Zelený Kníže

Kostým Zelený Kníže se skládá ze zeleného kabátce bohatě zlatě zdobeného, z 3/4 šedých kalhot,saténové košile s fiží a třírohého klobouku,součástí mohou být i ozdobné zelené přezky na boty velikost 50/52 cena za vypůjčení 220.-Kč

Modrý Mušketýr

Kostým  Mušketýra  modrý samtový tabart který je stříbrně zdobený, saténová košile s velkým límcem olemovaným krajkou  kalhoty,návleky na boty a klobouk s pravým  perem Velikost 50-56 cena za vypůjčení :210.-Kč

rádce pikle kujme

Kostým rádce Pikle Kujme se skládá z dlouhé černé košile u krku na nízký stojáček, který je  vzadu na jeden knoflík ,dlouhá košile  má na předním díle charakteristické pruhy . cylindru a hranatých brýlí.         velikost 50-54                      cena za vypůjčení: 160.-Kč

DSC_0074

Kostým rádec Kujme Pikle    se skládá z dlouhé černé košile vzadu na jeden knoflík, která má na předním díle charakteristické pruhy cylindru a kulatých brýlí .              velikost 50-54                       cena za vypůjčení : 160.-K

Sexy Pirátka

Kostým Sexy Pirátka je spíše pro štíhlou postavu, skládá se z třírohéro tvrdého sametového klobouku lemovaného krajkou,halenky,korzetu, tylové bohaté spodničky a krajkové husté sukně. Velikost 36/38 cena za vypůjčení: 180.-Kč

Půlnoční princezna

Kostým Půlnoční princezna je z třpytivého úpletu.Pod prsy a na rukávech zdobený stříbrným prýmkem.Díky velice pružnému materiálu jsou šaty vhodné i pro silnou postavu.    velikost40-50                         cena za vypůjčení : 150.-Kč

Modrá princezna

Kostým Modrá princezna je z měkkého třpytivého průžného úpletu ,několikařadé balonkové     dlouhé  rukávy se třpytí    díky glitrovému tylu.Empírový střih-šaty  pod prsy přestřižený.     Velikost40-44                                  cena za vypůjčení 150.-Kč

 

Kněžna

Kostým Kněžna – jsou zelené taftové šaty bohatě zlatě vyšívané a zdobené korálky. princesový živůtek s glitrovou organzou a rukávy zakončené zvony. součástí je náhrdelník, škraboška , ozdoba do vlasů a obručová spodnička velikost:38                                     cena za vypůjčení: 200.-

Komtesa / Dvorní dáma

Kostým Komtesa – granátově červené šaty z vyšívaného taftu,živůtek je kombinovaný s brokátem a  ozdobený korálky, řasené rukávy zakončeny  krajkou. Součástí je náhrdelník, ozdoba do vlasů a kruhová spodnička. velikost:38   cena za vypůjčení: 200.-Kč

Večernice

Kostým Večernice-modré šifonové šaty s rukávy s řadami gumiček, krajkový límec s kosticemi je odepínatelný. Vzadu  je připnutý široký  plášť. Součástí  je náhrdelník, prsten  Velikost:44 cena za vypůjčení:200.-Kč

čaroděj Mrakomor

Kostým čaroděj Mrakomor-je z  kvalitního a vysoce lesklého úpletu s lurexovými vlákny.Halena na knoflíky se stojáčkem na kterém je suchý zip pro připnutí dlouhého pláště s vysokým límcem .Kalhoty bublinkové v pase a pod koleny na gumu. Velikost 52/54  cena za vypůjčení :220.-Kč

Kuchařka / Pokojská

Kostým Kuchařinky,nebo Pokojské  pro silnější  postavu. Skládá se  z dlouhých  šatů s  širokou  sukní , široké zástěry s krajkou  ,čepky na gumičku    a spodničky . velikost:52-56    cena za vypůjčení: 180.-Kč

Sněhurka

Kostým Sněhurka-krásné splývavé saténové šaty princesového střihu .linie živůtku mírně pod pasem široké řasené rukávy s krajkou a gumičkou odepínací límec. .Součástí kostýmu je černá paruka šperk na krk čelenka s červenou mašlí velikost : 42/44  cena vypůjčení:220.-Kč

Šmudla

Kostým trpaslíka Šmudly je ze samet-velurového úpletu,jedná se o dlouhý plášť přes hlavu, gumovou masku ke které je napevno připevněná dlouhá fialová čepka s gumičkou  a černý pásek se sponou   velikost UNI  cena za vypůjčení :160.-Kč

Napoleon Bonaparte

Kostým Napoleon Bonaparte je opravdu krásná uniforma pro štíhlejší postavu-kostým se skládá z bílých kalhot pod kolena,bílé propínací vesty a kabátce se spodním dotykovým zapínáním na háčky .Součástí je klobouk. Velikost:50 cena za vypůjčení: 220.-Kč

Mickey a Minie

Kostým Myšák Mickey a Myška Minnie– Krásné kostýmy oblíbených postaviček součástí kostýmu Mickey overal vel.uni , frak, botky, hlava, rukavice. Minnie -šaty v.38, botky, hlava, rukavice. Cena za vypůjčení 500.-Kč za oba kostýmy (pokud pouze jeden tak 300,.Kč/ks)

Samuraj

Kostým Samuraje je skládá z bílého kimona z nemačkavého materiálu  a černým širokých kalhot s mnoha záhyby, kalhoty se v páse uvazují , zvlášť přední i zadní díl součástí je plastový meč – katana  s pouzdrem .velikost:UNI                              cena za vypůjčení : 150.-Kč

Kimono pro gejšu

Kostým gejša se skládá z saténového kimona s širokými rukávy,opasku a slunečníku…..na výběr jsou dvě barvy slunečníky , bílí s bílím pásem a nebo růžový s růžovím páskem a také dvě různé paruky pro gejšu  budete krásná a okouzlující jako gejša velikost : 36-42 cena za vypůjčení 180.-Kč

nosící trpaslík

Kostým pomocníka-Trpaslíka, Jedná se o kalhoty- které připomínají že dotyčného nese malý trpaslík na svých ramenou.Velikost UNI cena za vypůjčení: 250.-Kč

Kanibal

Kostým kanibala se skládá z třásňové sukně ,která je v pase na gumu ,třásní na nohy které jsou také na gumu ,afro černé  paruky a náhrdelníku. Na výběr jsou dva kostýmy,j  velikost UNI  cena za vypůjčení je 80.-Kč

kostým havajka

Zelená havajka -kostým se skládá z krásné dlouhé třásňové sukně a věnce ..v nabídce je i více barev věnců dle přání  zákazníka velikost uni   cena za vypůjčení: 80.-Kč

kostým havajka

Růžová havajka -kostým se skládá z krásné dlouhé třásňové sukně a věnce ..v nabídce je i více barev věnců dle přání zákazníka velikost uni cena za vypůjčení: 80.-Kč

 

koatým havajka

Oranžová havajka kostým se skládá z krásné dlouhé třásňové sukně a věnce ..v nabídce je i více barev věnců dle přání zákazníka velikost uni cena za vypůjčení: 80.-Kč

kostým havajka

Světle růžová havajka -kostým se skládá z krásné dlouhé třásňové sukně a věnce ..v nabídce je i více barev věnců dle přání zákazníka velikost uni cena za vypůjčení: 80.-Kč

kostým havajka

Růžová havajka -kostým se skládá z krásné dlouhé třásňové sukně a věnce ..v nabídce je i více barev věnců dle přání zákazníka velikost uni cena za vypůjčení: 80.-Kč

´kostým havajka

Modrá havajka -kostým se skládá z krásné dlouhé třásňové sukně a věnce ..v nabídce je i více barev věnců dle přání zákazníka velikost uni cena za vypůjčení: 80.-Kč

Olaf

Kostým Olaf je profesionálně vypracovaný kostým se všemi detaily jako z Ledového království  od Disney . součástí je velká hlava. bříško. leginy a botky Velikost UNI cena za vypůjčení: 450.- ( v kostýmu  se nedá sedět)

Elsa

Kostým Elsa – luxusní šaty z pajetkového pružného materiálu.Na zadním díle  výstřih se třpytivým závojem.součástí kostýmu je paruka. velikost: 42-46 cena za vypůjčení : 250.-Kč

kapitán Jack Sparrow

Kostým Jack Sparrow je skládá  z hnědých kalhot,košile,vesty,kabátu,  pásku/ šálové šerpy , kozačkových návleků,pistole,meče a klobouku s dredy s korálkovými ozdobami  velikost:52/54    cena za vypůjčení:230.-Kč

Williem Turner

Kostým Williem Turner   (piráti z Karibiku) se skládá z 3/4 kalhot,volné pánské haleny,dlouhé celopropínací vesty, široké peleríny, pásku dvou bandalírů, pistole, šavle, meče a klobouku Velikost 52 cena za vypůjčení: 230.-Kč

kapitán Barbossa

Kostým kapitán Barbossa (piráti z Karikibu 4) se skládá3/4 kalhot, z pánské košile, sametové zlatě zdobené vesty.Bohatě vyšívaného sametového saka,bandalíru s šavlí,návleků na boty a klobouku Velikost 52/54    cena za vypůjčení:240.-Kč

 Korzárka

Kostým Korzárka se skládá  z  šedého kabátce s širokými manžetami,  smetanové halenky pirátského pásku , třírohého klobouku s peřím a legín. Velikost 42/44 cena za vypůjčení: 190.-Kč

Duhová víla

Kostým Duhová víla jsou jemné lehké velmi volné   šaty se širokými zvonovými rukávy. Živůtek přestřižený pod prsy je nažabičkovaný takže opravdu hodně pruží a dokáže se přizpůsobit skoro každému hrudníku.      velikost 42-44  cena za vypůjčení 160.-Kč

Saxana

Kostým Saxana – šaty na propínání s dl. rukávem,na pravém rameni řetízek s kovovými ozdobami ,pásek + mošnička, součástí je paruka  a náhrdelník velikost:42/44   cena za vypůjčení 180.-

 Maska - Stanley Ipkiss

Kostým Maska / Stanley Ipkiss se skládá ze žlutého žaketu , který má na předních dílech dvě kapsy a kapsu na kapesníček dlouhých kalhot , klobouku , kravaty a latexové masky.a černé  nafukovací palice Velikost 48 ceny za vypůjčení: 220.-Kč

Španěl

Kostým Španěl se skládá z dlouhých černých kalhot vzadu na gum u, červeně vyšívané  vypodšívkované vesty, bílé košile s dlouhými rukávy a  stojáčkem , klobouku s pompony a červené pasové saténové šerpy. Velikost:52 cena za vypůjčení: 220.-

Kankánová tanečnice

Kostým Kankánová tanečnice se skládá ze saténové široké sukně s volány ,která je v pase na gumu, saténové halenky s gumkou na spadlá ramena , širokého pásku s kosticemi, červené kytky do vlasů a šperků(náhrdelník,náušnice, náramek) Velikost 42-50 cena za vypůjčení 200.-

Rokoková dáma

Kostým Rokoková Dáma se skládá z širokých saténových šatů. Princesový živůtek má snížený pas , řasené rukávy zakončené do gumičky.Sukně zakončená oblouky a ozdobená mašlemi.Součástí  je šestiobručová spodnička ,paruka a šperk Velikost 52-56 cena za vypůjčení 220.-Kč

Mexičan

Kostým Mexičan je krásný komplet který se skládá z černých dlouhých kalhot na zip které jsou po stranách a pod pasem na PD i ZD bohatě vyšívané, pasového vypodšívkovanéh sáčka bez zapínání,které je taktéž bohatě vyšívané ( přední díly, rukávy, zadní díly) a velkého mexického sombréra Velikost 50/52 cena za vypůjčení 200.-Kč

Krásná mexičanka

Kostým Krásná Mexičanka-se skládá z černé dlouhé sukně s kanýrem ozdobené saténovými stuhami a krajkou, je v pase na gumu , z halenky která má široký výstřih do gumičky ,která se stahuje pod úroveň  ramen. v nabídce červená květina do vlasů,vějíř  paruka. Velikost 38/40 cena za vypůjčení 150.-Kč

Kostým Španělský Toreador se skládá z červeného  krátkého kabátku který je  celý bohatě zlatě vyšívaný lurexovými nitěmi a černých kalhot pod kolena s červenými zlatě vyšívanými lampasy na bocích a z čepky.velikost 50 cena za vypůjčení: 200.-

Tanečnice Flamenga

Kostým španělské tanečnice Flamenga -jsou mírně přiléhavé šaty ze strečového/pružného saténu .  Vzadu je všitý  zip pro snadnější oblékání. Možnost vypůjčení paruky a ozdoby do vlasů Velikost 38 cena za vypůjčení 180.-Kč

Indiánský náčelník

Kostým Indiánský  náčelník se skládá z halenky-je bohatě vyšívaná a zdobená třásněmi, kalhot s třásněmi , pásku, náhrdelníku, dýmky míru, tomahavku ,paruky s dl.vlasy a velmi luxusní čelenky.Celý kostým je zhotoven z velmi příjemného a nemačkavého materiálu  velikost 48-52 cena za vypůjčení: 250.-

Indiánka

Kostým Indiánka je skládá z bílých šatů bez rukávu,které jsou zdobeny třásněmi, pásku, náhrdelníku, černé indiánské paruky s copy a čelenky, Celý kostým je zhotoven z velmi příjemného a nemačkavého materiálu  velikost 38-42 cena za vypůjčení 120.-Kč

Old Shaterhand

kostým Old Shaterhand se skládá z dlouhé haleny s třásněmi na rukávech, s třásněmi na límci a také na spodním okraji,halena má šněrování místo knoflíků a kalhot taktéž s třásněmi na bocích a pásku. Velikost 52-56 cena za vypůjčení: 200.-

lord castlepool

Kostým Lord Castlepool- motýlkář (Vinetou) se skládá ze safari kalhot pod kolena, safari rozhalenky s mnoha měchovými kapsami, pásku s čutorou, klobouku a síťky na motýly.                              Velikost 52-56                       cena za vypůjčení : 200.-

Elfí skřítek

Kostým Elfí skřítek-dámský– jsou krásné šatky s dl. rukávy-dole na rukávech , u krku a u dolního okraje zakončené červenými zubatými lemy. Samozřejmostí je elfí čepka s rolničkou, pásek, pruhované punčocháče a botičky s rolničkami rolničky jsou u botiček po celém obvodu Velikost 38 cena za vypůjčení: 180.-Kč

Elfí skřítek

Kostým Elfí skřítek-pánský– se skládá ze zeleného sáčka s dl. rukávy , z červených kalhot v pase na gumu,které jsou pod koleny také na gumu Samozřejmostí je elfí čepka s rolničkou  pásek, pruhované podkolenky a botičky s rolničkami -rolničky jsou u botiček po celém obvodu !! Velikost 50 cena za vypůjčení: 180.-Kč

Rusalka

Kostým Rusalka jsou jemné lehké rozevláté šatky .Dvojitý živůtek z velmi pružného materiálu je pod prsy na zavázání na mašli.na dlouhých rukávech široké volány-stejně tak jako pod prsy na sukni, součástí kostýmu je paruka, silonky a věneček velikost 38-44 cena za vypůjčení : 180.-

královna Lea

Kostým Královna Lea– jsou krásné šaty.Bohatě zdobený živůtek s řasenými rukávy zakončeny zvony s kamínky, spodek šatu také zdobený kamínky. Součástí  je kruh. spodnička, šperky, korunka a prsten velikost 42/44 cena za vypůjčení 250.-Kč

Král

Kostým Král Rudolf se skládá z 3/4 kalhot v pase na gumu  na stranách s mašličkami. saténové košile s fiží a broží s dlouhými rukávy,třpytivé vesty, pláště s hermelínem a koruny.možnost  zapůjčení bot vel.45  Velikost 52/54 cena za vypůjčení: 250.-Kč

kostým Minerva Mcgonacallová

Kostým prof. Miverva Mcgonacallová (film Harry Potter) se skládá z dlouhých černých šatů na propínání  u krku se stojáčkem,rukávy jsou uzší na loketním švu s knoflíky a zeleného sametového pružného  pláště součástí jsou brýle a klobouk s brkem  Velikost 42 cena za vypůjčení 180.-

ředitel Bradavic Albus brumbál

Kostým ředitele Bradavic Albus Brumbál (film Harry Potter) se skládá z dlouhé brokátové tuniky, stříbrně zdobeného pláště se zvonovými rukávy ,v předu  na knoflík a  zdobené čepky se střapečkem, součástí kostýmu je samozřejmě bílá paruka s vousy a  brýle. velikost 50-56  cena za vypůjčení: 180.-Kč

Severus Snape

Kostým Severus Snape se skládá z prodlouženého mírně vypasovaného saka se stojáčkem , na kterém je napevno přišitý cípatý dlouhý plášť.Ozdobou saka jsou  dlouhé řady knoflíků na rukávech  Velikost: 52 cena za vypůjčení: 180.-

Rubeus Hagrid

Kostým Rubeus Hagrid se skládá z dlouhých kalhot v pase na gumu, volné košile bez límce se zapínáním na knoflíčky, propínací vesty,3/4 pláště s dlouhými rukávy a nakládanými kapsami s patkami, paruky a vousů.Kostým je volný a tudíž vhodný i pro silnější postavy.Velikost 52-56 cena za vypůjčení 200.-Kč

Harry Potter

Kostým Harry Potter se skládá ze saténového pláště s kapucí, Nebelvírské kravaty, bílé košile, brýlí a hůlky.K dispozici jsou ještě dva stejné pláště třeba pro kostým Rona nebo Hermiony.                           Velikost 48-52 cena za vypůjčení: 150.-Kč

Kráska a zvíře 2017

Kostým Kráska. nádherné jasně žluté taftové šaty zdobené kamínky v kombinaci s organzou a  s flitrovým pružným živůtkem, součástí kostýmu je lurexová pelerína lemovaná boa, dlouhé rukavičky, psaníčko, šperky a spodnička,  velikost 38  cena za vypůjčení 350.-

Kráska a zvíře 2017

Kostým zakletého prince Adama ve Zvíře, opravdu velmi bohatě vyšívaný kabátec s širokými manžetami a vzadu se dvěma hlubokými  rozparky ,vyšívaná vesta, 3/4 kalhoty a hedvábná košile s pevným stojáčkem a rukávy s krajkou  součástí kostýmu je samozřejmě i maska na hlavu velikost 52  cena za vypůjčení 350.-

Kostým Lady Mathy Green jsou krásné šaty s bohatě zdobeným živůtkem princesového střihu.3aty mají vzadu dlouhý zip, Součástí kostýmu je šperk, klobouk/korunka,spodnička velikost:38  cena za vypůjčení 200.-Kč

Kostým Lady Petty Blue -lehké šaty s princesovým živůtkem, jsou opět bohatě zdobené za použití několika druhů látek,dvouvrstvá sukně dole zakončená mašličkami. součástí je šperk, Klobouk/ korunka,spodnička velikost 38   cena za vypůjčení 200.-Kč

Kostým Lady Gabrielle, jsou humrově červené šaty s princesovým živůtkem vzadu na dlouhý zip, spodní sukně zakončená krajkou a vrchní členěná stříbrnou pavučinkou a peříčkovým tylem. velikost 44 cena za vypůjčení:200.-

Trautemberk

Kostým Trautemberk se skládá z kalhot na bocích se zelenými lampasy,bílé halenky s fižím a krajkovými rukávy,brokátové vesty s kapesními hodinkami a zeleného saka,samozřejmostí je klobouk a spodní tílko s bříškem pro dojem velkého ,,pupku,,Velikost 52-56(výběr ze dvou velikostí kalhot)               cena za vypůjčení: 280.-

Krakonoš

Kostým Krakonoš se skládá z dlouhých kalhot vzadu na gumu, z koženkového sáčka se sametovými manžetami a rozhalenkou, dlouhé plášťové peleríny okolo krku na šňůrku klobouku s ozdobou ze šišek a větviček ,  plnovousu, dlouhé fajfky a dřevěné hole                     Velikost 50-54                     cena za vypůjčení:250.-

Voják

Kostým Voják se skládá z maskáčových kalhot/kapsáčů, maskáčového trika,zelené vojenské vesty,maskáčové čepky,pásu s náboji,psí známky, brýlí a nafukovací útočné pušky vzor M16                                      Velikost L pas 91-112cm               cena za vypůjčení:250.-

Voják

Kostým Voják se skládá z maskáčových kalhot/kapsáčů, maskáčového trika,zelené vojenské vesty,maskáčové čepky,pásu s náboji,psí známky, brýlí a nafukovací útočné pušky vzor M16                                          Velikost XL pas 99-114cm            cena za vypůjčení:250.-