O nás


Vítejte v půjčovně kostýmů.

Na našich stránkách si vyberete z nejrůznějších modelů karnevalových kostýmů jak pro děti tak i pro dospělé. Všechny naše kostýmy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů,které se netřepí a díky poctivé ruční práci při zhotovování-nedochází k párání a vytrhávání ze švů.

Kostýmy jsou  navrhovány tak aby byly co možná nejpodobnější k originálu a stejné úsílí je vynaloženo při výběru a volbě materiálu (pouze minimum kostýmů je zakoupeno již jako hotové) .Dovolím si tvrdit,že naše kostýmy jsou originální a jedinečné a vypůjčitelné pouze u nás.

Vybírat můžete z pohádkových, historických i klasických kostýmů. Naleznete u nás originální zhotovení i vypracování daných kostýmů, které se budou výjimat na Vašich slavnostech či oslavách.

Svou nabídku se snažím dle časových možností neustále rozšiřovat. Mým cílem určitě není mít kostýmy jako naleznete v každé půjčovně….a proto se snažím o pokud možno co nejoriginálnější výběr….

 

 

 

Provozovatel:
Petra Matalíková, se sídlem Lexova 2163, 530 02, Pardubice – Zelené Předměstí, identifikační číslo: 03979792, zapsaná v Živnostenském rejstříku od 13.04.2015, Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Magistrát města Pardubic